Macbook Servisi

Apple tamiri

Büyük bir hasat yaptık yüzden ucuz işçilik önemliydi bana yalan söyleyip zekamla alay edersen ben nasıl iyi bir idareci olabilirim yine hasat yerini arıyordun değil anlamıyorsun hayalet bitkiyi ararken daha fazla kayıp olmayacak markamıza yakışmıyor. Ayrıca müşterilerimizi zombilerden bile hızlı aldırıyorsun Macbook Servisi hasada test ettik biz zombiye beyin dedirttik efendim konuşan bir zombi yani bunu görmek isterim işte ilk hasattan kalan son tüp deneyimi i̇stediğiniz. Zaman tekrar edebiliriz harika insan üzerinde denemeye hemen başlayalım.

Apple tamiri

Nasıl yani siz neler oluyor sen kimsin adam hektor var dostlarım bana akrep derler sıfır kartelinin satıştan sorunu başkan yardımcısıyım size nasıl yardımcı olabilirim neler olduğunu anlatmakla başlayabilirsin mesela sadece dostlar arası bir meselesi saat. Yapmışsınız durum tahmin edeyim gelince hasat Macbook Servisi değil sizden bulduklarınızı bana vermenizi aklınızdan geçelim diyorum adamı tanıyorum sıfırcıların önde gelen liderlerinden biri bizi bulursa öldürür seni öldürür beni canla istiyorlar hadi gel güvenli bir. Yer biliyorum eskide kaldı işler değişti bizler yeni.

Macbook Tamiri

Sıfırlarız daha dostane sıfırcılar açıkçası dönüşüm kolay olmadı konu dağıldı ediyorduk hasat herkesin dilindeki tedavi demek eskiden sattığımız krokodilloyu hatırlattı bana birinci aşama yeni bir zombiye ihtiyacımız var bunun için üzgünüm bugünlerde akıllı adam bulmak. Zoredim insan için gerekli güvenli doz Macbook Servisi nedir bilmiyorum öğrenmenin tek bir yolu var harika bir fikrim var elektronik sigara güneş enerjisi ile çalışıyorum getirdiğiniz şeyleri içine atalım bakalım dozu bununla kontrol edebilirim bağışıklık. Sistemini tetiklemek için küçük bir doz yeter fazlası ölümcül olabilir nereden biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir