Pınar Altuğ’dan Yağmur Atacan itirafı: Yakasına yapışıp, ‘Benimle kavga et’ derdim!

Pınar Altuğ, önceki gün Etiler’de obkektiflere yansıdı. ‘Mutlu Aile Tablosu’ adlı oyunda Emre Kınay ile tiyatro sahnesine çıkan Altuğ, “Kamera karşısında olmak farklı, tiyatro farklı. Kamera karşısında mimik ve sesinizi kontrollü kullanmanız gerekiyor. Tiyatro öyle değil. Emre Kınay, sürekli ‘Arkadaki seyirci duysun diye sesin çıksın’ diyor. Tiyatro zor” dedi.

“NEGATİF ENERJİ VEREN İNSANLARDAN VAZGEÇTİM”

Eski fotoğrafının gündem olması ve ‘Hiç değişmiyor’ şekline yorumlar hatırlatılan Altuğ, “Yaş alıyoruz. İyi yaş almaya çalışıyorum. Genç görünme çabam yok. Kendime iyi bakmaya ve sağlıklı olmaya çalışıyorum. Sadece fiziki güzellik değil, içeriyi de iyi beslemeye çalışıyorum. Ruhen de iyiyim. Güzel bir evliliğim ve çok tatlı bir çocuğum var. İşim ve arkadaşlarım hayatımda. Vefalı biriyimdir. Bana zarar verecek ve mutsuz edecek insanlara mesafeli oluyorum. Bana negatif enerji veren insanlardan vazgeçtim” şeklinde konuştu.

“ARALIKLI ORUCA GEÇTİM”

Bir çocuk annesi tescilli güzel, “Beslenmenize nasıl dikkat ediyorsunuz?” sorusuna, “2020’den beri, yani pandemiden kısa bir süre önce aralıklı oruca geçtim. Sakatat hariç her şeyi yerim” yanıtını verdi.

“BEN BÖYLE İYİYİM”

Son dönemde erkek sanatçıların estetik ve botoks yaptırmasıyla ilgili ünlü isim, “Herkes kendini iyi görmek ister. Dolgu kısmını kamera çok güzel gösteriyor. Hepsi kameradan net görünüyor. Devamlı seyirci karşısında olan oyuncunun yapmaması gerekiyor. İlk botoksumu 35 yaşında yapmıştım. Şimdi 25 yaşında yaptırıyorlar. Bence 25 yaş için erken. Burnum yapılı. Yüzümde ufak tefek değişikler var sadece. Mesela çok zayıflık moda olmaya başladı. Beni ne yaparsan yap sıfır beden olamam. Omzum geniş olduğu için beni istediğin kadın zayıflat, incecik kadın olamam. Zaten ben böyle iyiyim” ifadelerini kullandı.

“YAĞMUR KAVGA ETMEZ”

49 yaşındaki oyuncu, 16 yıl önce hayatını birleştirdiği Yağmur Atacan ile kavga etmediklerini söyledi.

Yağmur kavga etmez. İlk flört ettiğim dönemde yakasına yapışıp, ‘Kavga et benimle’ derdim. Sakindir.

“YILMAZ VE HAZAR’I BEĞENDİM”

Öte yandan Pınar Altuğ, Kanal D’nin çok izlenen dizisi ‘İnci Taneleri’ hakkında, “Yılmaz Erdoğan’ı çok severim. Prova nedeniyle bütün bölümü izleyemedim. Hem Yılmaz’ı hem de Hazar’ı beğendim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir