Wunderlist Geliştiricilerinden Şimdi de Superlist Geldi

Yapılacaklar uygulaması Wunderlist, Microsoft tarafından yıllar önce satın alınmıştı. Şimdi ise orijinal uygulamanın yapımcıları, Wunderlist’in manevi halefi olan ve iOS, Android, Mac ile  web için mevcut olan Superlist ile karşımıza çıktı.

Superlist, Wunderlist’in kurucusu Christian Reber’in projeyi Microsoft’tan geri satın alma konusundaki başarısız girişiminden sonra tasarlandı. Yeni uygulama, kişisel ve ekip proje yönetimi için görevleri “aradaki her şey” ile birleştiriyor. Uygulama ile yapılacaklar oluşturabilir, dosya ekleyebilir, not yazabilir, yorum yapabilir ve diğer kişilerle iş birliği yapabilirsiniz.

Superlist ayrıca çoklu entegrasyonu da destekleyerek Figma, GitHub, Slack, Google Takvim, Gmail ve diğer hizmetleri bağlamanıza olanak tanıyor.

Superlist’in açıklaması şu şekilde: “Superlist, tüm listelerinizin evidir. Ekip projelerinden market alışverişlerine kadar her şeyi tek bir yerden yapın. Sezgiseldir, varsayılan olarak özeldir ve halihazırda kullanmakta olduğunuz her şeyle entegredir; sizin yaptığınız gibi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Superlist ile her şeyi yapabilirsiniz: Yapılacaklar listeleri oluşturun, düşünceleri veya ayrıntılı notları alın, ekip arkadaşlarınıza görevler atayın ve bunlar arasındaki her şeyi yapın.

İster bir iş arkadaşınızla koordinasyon halinde olun ister yaklaşan bir tatil planlıyor olun, işten eve kadar tüm hayatınızı Superlist’te yönetin.”

Superlist kendisini ticari müşterilere ve ekip çalışmasına yönelik konumlandırıyor. Hizmet kişisel kullanım için ücretsizken 25 kişiye kadar sınırsız paylaşılan listeler, daha fazla entegrasyon, daha büyük dosya yüklemeleri ve ekstra yapay zeka özellikleri gibi ekstra özelliklere sahip Pro hesaplar isteyenler için aylık 8 dolar. Ayrıca, sınırsız ekip üyesiyle kullanıcı başına aylık 10 dolar olan bir Pro Team seçeneği de mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir